Mamy początek wiosny i pogodę niekoniecznie marcową. Przed kilkoma dekadami o tej porze na ogół jeszcze w wielu miejscach zalegał śnieg. Dodatkowo robiły się rozlewiska i to niekoniecznie przy Gołdapie. Zamieszczamy kilka „przedwiosennych” zdjęć, również z topienia Marzanny. Dwa pierwsze zrobiono w 1950 roku przy Nadbrzeżnej i udostępnił nam je Władysław Sakowicz.
Powiązane artykuły
-
Gołdapska „Piątka” pożegnała 41 absolwentów
Z początkiem września ubiegłego roku gołdapska „Piątka” liczyła 427 uczniów. Co też pokazuje, że szkoła rozwija... -
Piątkowa sesja Rady Powiatu
Posiedzenie trwało niespełna trzy godziny. Niżej program oraz link do retransmisji: https://esesja.tv/transmisja/86391/xxxii-sesja-rady-powiatu-w-goldapi-vi-kadencji-w-dniu-26062026-r-godz-1300.htm -
SP nr 5. Finał programu „Mali Wielcy Odkrywcy”
Dzieci z grupy 0B Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi oficjalnie zakończyli udział...










